No Blog Title Set

GEODETA KLUCZBORK

GEO-DIS BŁAŻEJ SOBASZEK

PROFESJONALNA GEODEZJA

Świadczymy terminowe i rzetelne usługi geodezyjne i pomiarowe na terenie całej Polski, w szczególności w mieście Kluczbork i regionie. Każde zadanie traktujemy poważnie i ostrożnie. Nasz geodeta wykona dla Ciebie: geodezyjne usługi inwestycyjne, mapy do celów projektowych, sieci tyczenia, rozgraniczenie działek, granice rekonstrukcji, inwentaryzację powykonawczą, tyczenie budynków, pomiary specjalne, pomiary dronami, usługi niwelacyjne, tereny objęte pomiarami i inne. Biuro Geodezyjne Geo-Dis działa na rynku od wielu lat i przez ten czas zgromadziło bogate doświadczenie. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny, terminowość realizacji usług oraz nowoczesne metody pracy.

Geodeta Geo-Dis obsługuje miasto Kluczbork, ale posiada również oddziały w innych miastach. Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz licznym zrealizowanym projektom posiadamy duże doświadczenie we wszystkich dziedzinach geodezji. Ograniczamy ryzyka w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych poprzez dokładne pomiary geodezyjne, wiedzę prawniczą i innowacyjność. Łączymy wykorzystanie klasycznych ankiet z najnowszymi technologiami, takimi jak drony i skanery laserowe, aby wygenerować jak najlepsze dane.

mgr inż. Błażej Sobaszek
Geodeta Uprawniony

geodeta Kluczbork

POTRZEBNY CI GEODETA W KLUCZBORKU?

ZADZWOŃ!

USŁUGI GEODEZYJNE KLUCZBORK

Geo-Dis to specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami, którzy pomogą Ci wyznaczyć właściwe granice Twojej działki, sporządzić odpowiednie mapy oraz pomogą w znalezieniu odpowiednich działek pod Twoją konkretną inwestycję. Geo-Dis to geodezja na najwyższym poziomie w mieście Kluczbork! Mamy wieloletnie doświadczenie w tym co robimy, dlatego mamy świadomość, że wiąże się to z dużą odpowiedzialnością. Państwa zaufanie do nas jest dla nas bardzo ważne. Dlatego musimy w tym miejscu podkreślić, że nasi specjaliści do każdego zadania podchodzą indywidualnie, wykonując je rzetelnie i szczegółowo. Dlatego korzystając z profesjonalnej pomocy naszych geodetów mogą być Państwo pewni, że wykonamy Państwa zlecenie w najlepszy możliwy sposób. Również nasza praca jest dla nas pasją, więc wykonywanie zadań dla Was to dla nas gratka. Naszą kadrę tworzą ludzie, którzy nieustannie się uczą i podnoszą kwalifikacje, zwiększając tym samym swoje możliwości. Wszystko dla Twojej satysfakcji. Zapraszamy zatem do współpracy.

Geo-Dis to firma geodezyjna oferująca wysoki poziom usług geodezyjnych. Dzięki zaawansowanej technologii, dużemu zaangażowaniu i wysokiej jakości usług geodeta Kluczbork ma wielu klientów. Geodezja to dla GeoDis zarówno hobby, jak i zawód, który daje im ogromną satysfakcję. Wykonuje pomiary dla firm, biur projektowych, samorządów oraz klientów indywidualnych. Od lat świadczymy profesjonalne usługi geodezyjne. Popularne usługi obejmują na przykład wyznaczanie lokalizacji, punkty pomiarowe, inwentaryzację placu budowy, wyznaczanie granic działek i odzyskiwanie punktów granicznych. Jeśli potrzebujesz wyższego poziomu pomiaru, skontaktuj się z nami!

Zobacz także: geodeta Kępno

OPINIE O GEODIS

Marcin Zawiejski
Marcin Zawiejski
2022-10-04
Bardzo profesjonalny, sumienny i rzetelny geodeta.
Domi Nik
Domi Nik
2022-09-06
Bardzo dobry geodeta. Mocno postępowy. Uwzględnia nowinki techniczne aby robota szła sprawnie!
Alicja A. (Alutek)
Alicja A. (Alutek)
2022-06-17
Rzetelny i uczciwy geodeta z wiedzą i dużym doświadczeniem. Robota wykonana szybko i fachowo.
Dariusz Szczeciński
Dariusz Szczeciński
2022-05-30
Pan Błażej to bardzo rzetelny geodeta, świetny kontakt i fachowo wykonana usługa.
question szkoła języków obcych
question szkoła języków obcych
2022-05-30
Ola
Ola
2022-04-14
Polecam - wiedza i doświadczenie!
Andrzej Ciszewski
Andrzej Ciszewski
2021-09-08
Dominika Herman
Dominika Herman
2019-01-24
Piotr Kurzak
Piotr Kurzak
2017-12-02
Edward Janczak
Edward Janczak
2016-12-16

Geodeta FAQ

Na jakim obszarze działa geodeat GEO-DiS?

Geodeta Geo-Dis realizuje usługi geodezyjne w mieście Kluczbork i jego pobliskiej okolicy.

Jakie usługi geodezyjne oferuje Państwa firma?

Geodezja w naszym biurze obejmuje pomiary: sytuacyjne, wysokościowe, sytuacyjno-wysokościowe, inwentaryzacyjne objętości mas, pionowości i odkształceń obiektów. Wykonujemy również m.in. sporządzanie map do celów projektowych, ustalanie granic, wytyczanie obiektów i inne.

Co charakterzuje biuro geodezyjne GEO-DiS?

Biuro geodezyjne GEO-DiS chlubi się wysokim profesjonalizmem i etyką zawodową. Wieloletnie doświadczenie firmy przy różnorakich inwestycjach gwarantuje bezproblemową realizację nawet bardzo skomplikowanych projektów.

Czy firma ma stosowne uprawnienia geodezyjne?

GEO-DiS to oczywiście geodeta uprawniony, posiadający wszystkie niezbędne kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia usług w mieście Kluczbork.

5/5 - (2 votes)